תמונות על קנבס – גדלים, איכויות ואפשרויות

כולנו כבר מכירים את הקונספט של תמונות על קנבס – תמונות אשר מודפסות על בד קנבס שהוא בד קשיח ועמיד, ובכך נשמרות וניתנות לתלייה.

אך לא כולם יודעים שישנן אופציות רבות בהדפסת תמונות על קנבס, החל מהגודל ועד לעיצוב על הקנבס עצמו. להלן כמה מן האפשרויות עמן ניתן לשחק כשמזמינים הדפסת תמונות על קנבס:

גודל הדפסת תמונות על קנבס

כאמור, הקנבס הינו בד קשיח ואיכותי ועליו ניתן להדפיס תמונה מכל איכות שהיא. מכיוון שהקנבס שומר על איכות התמונה בצורה מצוינת, מקובל להדפיס עליו תמונות לא מאוד איכותיות גם בגדלים הגדולים מאוד, אפילו התפתח מנהג של הדפסת יצירות אומנות מפורסמות (או תעתיק שלהן) על קנבס וזאת בשל הרצון לשמור על איכותן. ואכן, ישנם גדלים רבים עליהם ניתן להדפיס, וכמובן ככל שמדובר בגודל גדול יותר – המחיר מתייקר: החל מתמונה קטנה בגודל של 30 ס"מ על 20 ס"מ ועד לתמונה בגודל ענקי במידות של 100 ס"מ על 70 ס"מ. כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את הגודל המתאים עבורכם.

הסגנון בו נבחר להדפיס את התמונות

נכון שהמקובל והנפוץ זה הדפסת תמונה יחידה על קנבס, אך קחו בחשבון שבפועל קיימות יותר אפשרויות – קולאז' ססגוני של מספר תמונות, תמונה אחת מעוצבת עם רקע של תמונה אחרת, או כל סגנון אחר שתבחרו. כאשר הדבר החשוב הוא לבחור את הסגנון לאחר שבחרתם את גודל הקנבס, שכן קולאז' למשל, לא יתאים לכל גודל שהוא של קנבס (לגודל הקטן ביותר בוודאי שלא).

עיצוב התמונות

בגלל האיכות הגבוהה של הקנבס, העיצוב לא גורע מהתמונה אלא אפילו מעצים אותה. ובכך אתם יכולים לשדרג את התמונה בלי הרבה מאמץ – כיתוב רומנטי לתמונת חתונה, הוספה של מוטיבים ילדותיים (בלונים, מוצצים וכדומה) לתמונה של תינוק או ילד, מסגרת מעוצבת לתמונה קלאסית או וינטאז' ועוד הרבה עיצובים שאתם יכולים לבחור מבין האפשרויות הקיימות לתמונות על קנבס. בנוסף תוכלו לעצב את השוליים של התמונה כך שהיא תמשיך ולא יראו מסגרת כמו בעבר. כיום, כל אתר או מקום המתמחה בהדפסת תמונות על קנבס מציע שלל עיצובים מגוונים, אשר מתאימים לכל סוג של תמונה שהיא ולכל מטרה שהיא.

‎היכנס לצפייה במבצעים‎

Leave a Reply