בארי – עיצוב אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי הוא אחד המוצרים הנחשקים ביותר בעולם האינטרנט של ימינו.

רבים מאתנו הבינו והפנימו כי אמנם אנו מצלמים תמונות רבות במכשירי הטלפון הסלולריים או במצלמות הדיגיטליות, אך לרוב תמונות אלה נשארות בכונן הקשיח של המחשב האישי ולא מנוצלות כלל וכלל. תמונות אשר נעלמות בכונן הקשיח הן תמונות של עברו ערכיה, לא עברו סידור ולא עברו סינון, ורוב הסיכויים שלא יסתכלו עליהן גבר לעולם.

אלבום תמונות דיגיטלי הגיע לשוק על מנת לשנות מצב עניינים זה. אמנם אנו מצלמים הכל במצלמה דיגיטלית, אך אין זה אומר שאנו לא יכולים לפתח לעצמנו אלבום תמונות. דפוס בארי דואג לכך כי תוכלו לפתח את האלבום התמונות שלכם בצורה מהירה, יפה ואיכותית.

דוגמאות לעיצוב לאלבום הדיגיטלי הן רבות אוד ובחברת בארי ניתן לעצב את אלבום התמונות לפי ראות עיניכם. בארי – עיצוב אלבום זה המקום בשבילכם בדף האינטרנט שלנו על מנת לעצב את אלבום התמונות הדיגיטלי שלכם בצורה הכי יפה בעינכם.

בארי – עיצוב אלבום מאפשר לקהל לקוחותיו לעצב את אלבום התמונות בשלל דוגמאות שונות. נציג בפניכם 3 דוגמאות עיקריות של בארי – עיצוב אלבום.

תחילה יש את אלבום התמונות הדיגיטלי הפשוט והסטנדרטי. אלבום תמונות שכזה הוא אלבום תמונות בעל 2 תמונות בכל עמוד שמסודרות באותו הגודל אחת ליד השנייה. באלבום תמונות שכזה ניתן לרשום לצדי התמונה את התאריך שבו היא צולמה ולתאר את התמונה. בארי – עיצוב אלבום דואג לכך כי הפונט של עיצוב האלבום הסטנדרטי יהיה מתאים ואיכותי ואנו יכולים ליהנות מאלבום נעים לעין, אשר לא דורש זמן עבודה רב לעיצובו.

אלבום נוסף שבארי – עיצוב אלבום מאפשרים לכם לעשות הוא אלבום יוקרתי. האלבום היוקרתי מאוד דומה לאלבום הסטנדרטי. הוא אלבום אלגנטי ונעים לעין שמאפשר ללקוחות לכתוב על יד התמונות ולציין תאריכים. השוני העיקר באלבום שכזה הוא שהאלבום היוקרתי מודפס על חומרי גלם איכותיים ביותר ומודפס בעזרת מדפסת הזרקת הדיו החדשה של החברה. שתי אפשרויות אלה מאפשרות לנו להגיע לרמת גימור מושלמת עבור אלבום התמונות הדיגיטלי שלכם. אלבום יוקרתי הוא האלבום הנמכר ביותר בבארי – עיצוב אלבום והוא האלבום המומלץ על ידנו.

דוגמא נוספת לעיצוב אלבום היא עיצוב אלבום כראות עינכם בלבד. דוגמא שכזו בעצם מאפשרת לכם לעשות עיצוב אלבום שונה לחלוטין מהטמפלטים שיש לבארי – עיצוב אלבום להציע. בעת בחירה בדוגמא שכזו בארי – עיצוב אלבום נותנת לכם את האפשרות להתפזר ולהחליט על דעת עצמכם איך ייראה האלבום שלכם מא׳ ועד ת׳. אופציה זו אמנם משחררת מאוד את קהל הלקוחות שלנו אך היא גם דורשת מאמץ ועבודה רבה, שכן אין אתם מסתמכים על שום עיצוב שאנחנו התווינו.

בארי – עיצוב אלבום דואגים לכך שאלבום התמונות הדיגיטלי שלכם יהיה אלבום תמונות יפה וייחודי, ואנו שמחים על כך שאנו עוזרים לכם לשמור על התמונות האהובות עליכם ולתעד אותם באלבום תמונות.

Leave a Reply