תמונה על קנבס – מתנה נפלאה

בכל יום הולדת שיש לאחת החברות שלי אני נכנסת לאיזה שהוא התקף חרדה קטן: "מה אכין לה השנה ליום ההולדת"? החשש הזה שחוזר אצלי כל שנה מחייב אותי להיות יצירתית ולחשוב מראש על מתנות ראויות ליום ההולדת שלהן. כך למשל השנה החלטתי להכין לחברתי הטובה ביותר תמונה על קנבס. העולם של הדפסת תמונות על קנבס הפך יותר ויותר פופולארי ולכן מאוד כיף לי להתעסק בהדפסות של תמונה על קנבס.

היתרון בתמונה על קנבס על פני תמונות ממוסגרות הוא שתמונה ממוסגרת נראית מאוד מיושנת היום. היא מזכירה את העולם של פעם, כמו סוג של תמונות במוזיאון. כאשר מדובר בתמונה על קנבס, היא מודפסת ובגלל סוג ההדפסה אין צורך במסגרת או בזכוכית לשמור על התמונה. לרוב מדפיסים אותה על מסגרת עץ אשר מאפשרת תלייה נוחה שלה על הקיר. הייתה לי התלבטות גדולה איזו תמונה על קנבס להכין לחברה שלי ליום ההולדת. האם תמונה של כולנו יחד, כל החברות. אולי בעצם תמונה רק שלה ושלי או איזו שהיא תמונת נוף מאחד הטיולים שלנו שתוכל לתלות בין אם במשרד שלה או בבית. אחרי התלבטות גדולה החלטתי ללכת על תמונה על קנבס של נוף מטיול שעשינו יחד לפני הרבה שנים והיא משדרת הרבה כוח ועוצמה.

תמונה על קנבס

חברה שלי עברה שנה לא פשוטה והיא הייתה זקוקה לחיזוק מסוג זה אשר ייתן לה כוח להמשיך ולהחזיק מעמד בתקופה הזו. פניתי לחנות שמדפיסה תמונה על קנבס וביקשתי ממנה לבצע את ההדפסה באיכות הכי גבוהה שאפשר. רציתי שיהיה לה תמונה באיכות ממש גבוהה משום לעיתים הדפסה על קנבס בגודל מסוים עלולה להיות פחות איכותית ואז לא עשינו בזה דבר. אין טעם להדפיס על קנבס אם האיכות שלה נפגעת והיא מתחילה להיראות כמו מסך טלוויזיה מטושטש.

המוכר בחנות פלבל בעיניו ואמר שברור שההדפסה היא איכותית כי אם היא לא תהיה איכותית הוא יכול לסגור את העסק שלו. אחרי שהוא סגר איתי את התשלום שאלתי מתי התמונה תהיה מוכנה. הוא ענה שהיא תהיה מוכנה עוד שבוע. כשמסרתי לחברתי את התמנה היא כל כך שמחה, ראיתי שזו המתנה שהיא הכי אהבה כי היא ישר רצה אל החדר שלה לתלות אותה.

Leave a Reply